Her Çarşamba 19:30 - 21:30,

Her Cumartesi 10:30-12:30.

Transformal Nefes uygulama sürecine; birebir seanslarla başlayabileceğiniz gibi, grup seansları ile de başlayabilirsiniz.

30 dakikalık bir eğitim sonrası nefes terapistiniz Nilgül Tavsel ve ekibi tarafından Transformal Nefes tekniğine göre nefes almamız sağlanır. Grup seanslarına katılım pamdemi döneminde sınırlandırılmıştır. Çalışmalarımız max 8 kişilik gruplar halinde yapılır.  Seanslar yaklaşık 2 saat sürer.

Seans süresince, bilincin tüm seviyelerinde dönüşüm gerçekleşmektedir (fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal). Her seansta doğum travması, geçmiş yaşam travmaları, bastırılmış duygular ve negatif düşünce modelleri güvenli ve hızlı şekilde iyileşmektedir. ?

Her birey özel olduğu gibi, nefesi de kendine özgü ve özeldir. Ancak, grup seanslarında tüm katılımcıların aynı anda yaşadığı dönüşümlerin etkisiyle çok güçlü manyetik bir enerji alanı yaratılır ve tüm katılımcılar enerji olarak birbirlerinin dönüşümüne yardımcı olurlar.

Kişiden kişiye göre değişmekle birlikte nefesinizin açılması, daha rahat ve derin nefes alabilmeniz için genellikle nefes koçunuzla birlikte en az 5-8 nefes seansını tamamlamanızı öneriyoruz.

Sosyal medyada paylaş

Başlangıç

8 Ocak, 10:30

Bitiş

8 Ocak, 12:30

Eğitmenimiz

Nilgül Tavsel

Mesaj Gönder