Bu eğitim bizi, gelişmiş bir nefes tekniğine, usta bir nefes koçu olmak için gerekli hünerlere, Transformal Nefes'e daha derinden bir bağlılığa ve dünyanın her yerinden gelen nefes tutkunları ve eğitmenlerinden oluşan geniş Transformal Nefes ailesine kavuşturur.

Level IV Eğitimi, Transformal Nefes konusunda profesyonelliğe ulaşmak ve sertifikalı bir nefes koçu olmak için koçluk yeteneklerine ve deneyimlerine odaklanan ve yedişer günlük iki ayrı bölümden oluşan bir eğitim programıdır. (Level A ve Level B)

Bu eğitime sadece Transformal Nefes Seminerine katılanlar gelebilir.

ÖN KOŞUL: Kişisel Seviye eğitiminin (6 günlük seminer) tamamlanmış olması.

BÖLÜMLER : Level 4 eğitimi A ve B olarak 7’şer günlük iki ayrı bölümde sunulmaktadır.

PROGRAM İÇERİĞİ: Seminerin yaşamınızı değiştirici derin etkilerini deneyimledikten sonra Transformal Nefes® mucizelerini daha derinden öğrenerek başkalarıyla paylaşmak için içinizde bir çağrı hissedebilirsiniz.

Level IV katılımcılara Transformal Nefes®’i profesyonel olarak yapabilmeleri ve sertifika alabilmeleri için gerekli olan koçluk becerilerinin ve tecrübesinin kazandırılmasına odaklanmış olan 14 günlük bir eğitimdir.

Eğitimin ilk modülünde katılımcılar Transformal Nefes®’i uygulamak için gerekli olan Nefes Analizi, Mucize Bilinci, “The Work” çalışması, psikolojik-ruhsal beden haritalaması ve diğer pratik uygulamalarla, seans içeriği, tonlama, çağrılar, temel entegrasyon alanları, danışanlarla çalışma, Transformal Nefes®’in özel unsurları, Transformal Nefes® mentörlüğü gibi yaklaşım, teknik ve araçları öğrenirler.

Modül 2’de ise koçluk kavramları, uygulamaları ve amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olabilmek için danışanların inançları ve davranışları ile nasıl çalışılması gerektiği konuları işlenmektedir. Bu modül spesifik olarak Transformal Koçluk becerilerini geliştirme ve uygulama, birden fazla danışanla çalışma, nefes kalıplama, anatomi, Mucize Bilinci geliştirme gibi konuları içermektedir. Danışanlarla daha derin çalışma yöntemleri, çocuklar, yaşlılar, hamileler, doğum yapanlar, astım hastaları, kalp hastaları gibi özel gruplarla çalışma ve ileri seviye Nefes Analizi konularına odaklanmaktadır. Ayrıca Nefes Koçluğu, çalışma sistemi oluşturmak, kayıt/geri bildirim formları, çocuklar için özel program hazırlama, toplum yararına çalışmalar, gruplarla çalışma, doğrudan danışanla deneyimin olduğu klinik çalışması, sınav hazırlığı, sınav, ideal yaşamı kurgulama, enerji uyumlanması gibi bölümlerden oluşmaktadır.

EĞİTİM SONRASI

Level IV eğitimini tamamlayan bir Koç TBF programlarında görev alarak koçluk stajını yapmaya ve sertifikasyon için gerekli diğer koşulları yerine getirmek için çalışmaya başlayabilir.

Bu aşamada isterse Transformal Nefes® atölye çalışmaları yapmak için gerekli olan Level 5 eğitimini de alabilir.

Sosyal medyada paylaş

Başlangıç

1 Şubat, 09:00

Bitiş

1 Nisan, 09:00

Eğitmenimiz

Nilgül Tavsel

Mesaj Gönder