Transformal Nefes Nasıl Uygulanır?

Transformal Nefes(TN) seansında nefes koçunuzun desteğiyle TN tekniklerini kullanarak nefes almamız sağlanır.?

TN'deki nefes sürekli akan bir dalgaya benzer. Ağızdan alınan nefes, karından başlayarak tüm solunum sisteminizi birbirine bağlar ve nefes alış-verişi esnasında hiç duraklamadan nefes verildiğinde vücut rahatlar. Sonra bu süreç hiç ara vermeden tekrarlanır. Bu uygulama yüksek enerjili bir kapalı devre oluşturur ve bu devrenin içinde dönüşüm süreci doğal olarak meydana gelir.

Bu süreci güvenli ve etkili şekilde uygulamak için aşağıda belirtilen araçlar kullanılır: eller, vücut haritası, sesle şifa, pozitif niyet, onaylama cümleleri.

Seans süresince, bilincin tüm seviyelerinde dönüşüm geçirilmektedir (fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal). Her seansta doğum travması, geçmiş yaşam travmaları, bastırılmış duygular ve negatif düşünce modelleri güvenli ve hızlı şekilde iyileşir.

Her bir seans, seans öncesinde ve sonrasında yapılan birebir görüşme süresine de bağlı olarak yaklaşık 1.5 - 2 saat sürer.

Bireysel veya grup ortamında aldığınız yaklaşık 5-8 nefes seansı sonucunda solunum sisteminiz açılır. Bir sonraki aşama ise, Nefesini Tekrar Kazan hafta sonu atölyelerine veya TN seminerine katılarak kendi kendinize nefes alma seansı uygulayabilecek düzeye gelmenizdir.

DENEYİM...

Transformal Nefes uzmanlarının ve diğer nefes alma tekniklerinin tecrübelerine dayanarak, diyaframdan bilinçli dairesel nefes alma tekniğinin kişiyi özüne döndürdüğünü söyleyebiliriz. Hem kendi yaşamımızda, hem de başkalarının yaşamlarında olağanüstü dönüşüm mucizelerine şahit olduk. Üstelik nefes alma yolculuğu yeni başladı. Sizi de yakında aramızda görmekten çok mutlu oluruz.

Transformal Nefes, günümüzün en etkili ve özel kendini iyileştirme yöntemlerinden biri sayılmaktadır.

Sosyal medyada paylaş